  • RLR32C9100GRBSL
RLR32C9100GRBSL
advertisement
Manufacturer No:
RLR32C9100GRBSL
HK JDW NO:
873-RLR32C9100GRBSL
Datasheet:
RLR32C9100GRBSL
Description:
910Ohms, 1W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RLR32C9100GRBSL
  • Operating Temperature
    -65°C~150°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.190Diax0.562L 4.83mmx14.27mm
  • Tolerance
    ±2%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    910Ohms
  • Power (Watts)
    1W
  • Power Rating
    1W
  • Max Power Dissipation
    1W
  • Failure Rate
    R (0.01%)
  • Length
    14.2748mm
  • Width
    4.83mm