  • RM0045P70E
RM0045P70E
advertisement
Manufacturer No:
RM0045P70E
Manufacturer:
Hammond Manufacturing
HK JDW NO:
348-RM0045P70E
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RM0045P70E
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Current Rating
    45A
  • Inductance
    700 μH
  • Current - Output
    45A
  • Power Consumption
    64W
  • Height
    142.49mm
  • Length
    113.03mm
  • Width
    175.26mm