  • RM064PJ393CS
RM064PJ393CS
advertisement
Manufacturer No:
RM064PJ393CS
HK JDW NO:
703-RM064PJ393CS
Step5Bar-code shipping tag
RM064PJ393CS
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.055Lx0.024W 1.40mmx0.60mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    39kOhm
  • Power Per Element
    31.25mW
  • Height Seated (Max)
    0.013 0.33mm