  • RM102PJ750CS
RM102PJ750CS
advertisement
Manufacturer No:
RM102PJ750CS
HK JDW NO:
703-RM102PJ750CS
Step5Bar-code shipping tag
RM102PJ750CS
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.039Lx0.039W 1.00mmx1.00mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    75Ohm
  • Power Per Element
    62.5mW
  • Height Seated (Max)
    0.018 0.46mm