  • RN112-1.5-02-3M3
RN112-1.5-02-3M3
advertisement
Manufacturer No:
RN112-1.5-02-3M3
HK JDW NO:
694-RN112-1.5-02-3M3
Datasheet:
RN112-1.5-02-3M3
Description:
Choke/Filter; Common Mode; 1.5A 3.3mH 102mOhm Horizontal Choke
Step5Bar-code shipping tag
RN112-1.5-02-3M3
  • Operating Temperature
    -40°C~100°C
  • Packaging
    Tray
  • Size / Dimension
    0.697Lx0.673W 17.70mmx17.10mm
    1 (Unlimited)
  • Current Rating
    1.5A
  • Voltage - Rated AC
    300V
  • Inductance
    3.3 mH
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    102mOhm Typ
  • Inductance @ Frequency
    3.3mH @ 10kHz
  • Height
    12.9032mm
  • Length
    17.7mm
  • Width
    17.1mm