  • RN122-0.8-02-39M
RN122-0.8-02-39M
advertisement
Manufacturer No:
RN122-0.8-02-39M
Manufacturer:
Schaffner EMC Inc.
HK JDW NO:
694-RN122-0.8-02-39M
Package:
Horizontal, 4 PC Pin
Datasheet:
RN122-0.8-02-39M
Description:
CMC 39MH 800MA 2LN TH
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RN122-0.8-02-39M
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Mount
    Through Hole
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Package / Case
    Horizontal, 4 PC Pin
  • Operating Temperature
    -40°C~100°C
  • Packaging
    Tray
  • Series
    RN
  • Size / Dimension
    0.886Lx0.846W 22.50mmx21.50mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Rated AC
    300V
  • Approval Agency
    ENEC, UR, VDE
  • Operating Frequency
    50/60Hz Hz
  • Inductance
    39 mH
  • Filter Type
    Power Line
  • Rated Current
    0.8A
  • Number of Lines
    2
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    1Ohm Typ
  • Current Rating (Max)
    800mA
  • Inductance @ Frequency
    39mH @ 10kHz
  • Height
    13.4874mm