  • RN222-0.8-02-39M
RN222-0.8-02-39M
advertisement
Manufacturer No:
RN222-0.8-02-39M
HK JDW NO:
694-RN222-0.8-02-39M
Datasheet:
RN222-0.8-02-39M
Description:
CMC 39MH 800MA 2LN TH
Step5Bar-code shipping tag
RN222-0.8-02-39M
  • Operating Temperature
    -40°C~100°C
  • Size / Dimension
    1.220Lx0.709W 31.00mmx18.00mm
  • Voltage - Rated AC
    300V
  • Inductance
    39 mH
  • Filter Type
    Power Line
  • Rated Current
    0.8A
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    1Ohm Typ
  • Current Rating (Max)
    800mA
  • Inductance @ Frequency
    39mH @ 10kHz
  • Height
    29.591mm
  • Length
    31mm
  • Width
    18mm