  • RN55E6652FRE7
RN55E6652FRE7
advertisement
Manufacturer No:
RN55E6652FRE7
HK JDW NO:
866-RN55E6652FRE7
Description:
Through Hole 66.5kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RN55E6652FRE7
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    66.5kOhm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Diameter
    2.29mm
  • Length
    7.06mm