  • RN5RF38AA-TR-FE
RN5RF38AA-TR-FE
advertisement
Manufacturer No:
RN5RF38AA-TR-FE
HK JDW NO:
674-RN5RF38AA-TR-FE
Package:
Datasheet:
RN5RF38AA-TR-FE
Description:
0.95mm PMIC 5
Quantity:
In Stock : 7780
Step5Bar-code shipping tag
RN5RF38AA-TR-FE
  • Terminal Pitch
    0.95mm
  • Output Voltage 1
    3.8V
  • Input Voltage (Min)
    1.8V
  • Input Voltage (Max)
    10V
  • Output Voltage1-Max
    3.876V
  • Output Voltage1-Min
    3.724V
  • Output Current1-Max
    0.1A
  • Length
    2.9mm
  • Height Seated (Max)
    1.3mm
  • Width
    1.6mm