  • RN60C2000DRE5
RN60C2000DRE5
advertisement
Manufacturer No:
RN60C2000DRE5
HK JDW NO:
866-RN60C2000DRE5
Package:
Conformal
Datasheet:
Description:
Through Hole 200Ohm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RN60C2000DRE5
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    200Ohm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Diameter
    3.68mm
  • Length
    10.8mm