  • RN65D4751FRE7
RN65D4751FRE7
advertisement
Manufacturer No:
RN65D4751FRE7
HK JDW NO:
866-RN65D4751FRE7
Description:
Through Hole 4.75kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RN65D4751FRE7
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    4.75kOhm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Diameter
    4.57mm
  • Length
    17.45mm