  • RN732BTTD1380B25
RN732BTTD1380B25
advertisement
Manufacturer No:
RN732BTTD1380B25
HK JDW NO:
430-RN732BTTD1380B25
Step5Bar-code shipping tag
RN732BTTD1380B25
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
  • Tolerance
    ±0.1%
    Moisture Resistant
  • Pbfree Code
  • Temperature Coefficient
    ±25ppm/°C
  • Resistance
    138Ohm
  • Power (Watts)
    0.125W 1/8W
  • Additional Feature
    ULTRA PRECISION
  • Height Seated (Max)
    0.028 0.70mm