  • RN732BTTD21R5F100
RN732BTTD21R5F100
advertisement
Manufacturer No:
RN732BTTD21R5F100
HK JDW NO:
430-RN732BTTD21R5F100
Step5Bar-code shipping tag
RN732BTTD21R5F100
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    21.5Ohm
  • Power (Watts)
    0.125W 1/8W
  • Additional Feature
    ULTRA PRECISION
  • Height Seated (Max)
    0.028 0.70mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
  • Tolerance
    ±1%