  • RN732BTTD2770B50
RN732BTTD2770B50
advertisement
Manufacturer No:
RN732BTTD2770B50
HK JDW NO:
430-RN732BTTD2770B50
Description:
FIXED RESISTOR SURFACE MOUNT, RN73 Series, Thin Film, 277Ohm, 0.125W 1/8W, ±0.1%, -55°C~155°C
Quantity:
In Stock : 5472
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
RN732BTTD2770B50
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Additional Feature
    ULTRA PRECISION
  • Height Seated (Max)
    0.028 0.70mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
  • Tolerance
    ±0.1%
    Moisture Resistant
  • Pbfree Code
    2
  • ECCN Code
    EAR99
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    277Ohm
  • Power (Watts)
    0.125W 1/8W