  • RN732BTTD3650D25
RN732BTTD3650D25
advertisement
Manufacturer No:
RN732BTTD3650D25
HK JDW NO:
430-RN732BTTD3650D25
Step5Bar-code shipping tag
RN732BTTD3650D25
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
  • Tolerance
    ±0.5%
    Moisture Resistant
  • Pbfree Code
  • Temperature Coefficient
    ±25ppm/°C
  • Resistance
    365Ohm
  • Power (Watts)
    0.125W 1/8W
  • Height Seated (Max)
    0.028 0.70mm