  • RN73H1ETTP2183C25
RN73H1ETTP2183C25
advertisement
Manufacturer No:
RN73H1ETTP2183C25
HK JDW NO:
430-RN73H1ETTP2183C25
Description:
RN73H Series, Metal Film, 218kOhm, 0.063W 1/16W, ±0.25%, -55°C~155°C
Step5Bar-code shipping tag
RN73H1ETTP2183C25
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm
  • Tolerance
    ±0.25%
  • Temperature Coefficient
    ±25ppm/°C
  • Resistance
    218kOhm
  • Power (Watts)
    0.063W 1/16W
  • Height Seated (Max)
    0.016 0.40mm