  • RN73H1ETTP9651C50
RN73H1ETTP9651C50
advertisement
Manufacturer No:
RN73H1ETTP9651C50
HK JDW NO:
430-RN73H1ETTP9651C50
Package:
0402 (1005 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
RN73H1ETTP9651C50
  • Package / Case
    0402 (1005 Metric)
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm
  • Tolerance
    ±0.25%
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    9.65kOhm
  • Power (Watts)
    0.063W 1/16W
  • Voltage - Rated
    50V
  • Power Rating
    63mW
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Case Code (Metric)
    1005
  • Case Code (Imperial)
    0402
  • Height Seated (Max)
    0.016 0.40mm