  • RN73H2ATTD2910F100
RN73H2ATTD2910F100
advertisement
Manufacturer No:
RN73H2ATTD2910F100
HK JDW NO:
430-RN73H2ATTD2910F100
Step5Bar-code shipping tag
RN73H2ATTD2910F100
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    291Ohm
  • Power (Watts)
    0.125W 1/8W
  • Voltage - Rated DC
    100V
  • Height Seated (Max)
    0.024 0.60mm