  • RN73H2ATTD3602C10
RN73H2ATTD3602C10
advertisement
Manufacturer No:
RN73H2ATTD3602C10
HK JDW NO:
430-RN73H2ATTD3602C10
Step5Bar-code shipping tag
RN73H2ATTD3602C10
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
  • Tolerance
    ±0.25%
  • Feature
    Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
  • Temperature Coefficient
    ±10ppm/°C
  • Resistance
    36kOhm
  • Power (Watts)
    0.125W 1/8W
  • Voltage - Rated DC
    100V
  • Height Seated (Max)
    0.024 0.60mm