  • RN73R1ETTP1102F50
RN73R1ETTP1102F50
advertisement
Manufacturer No:
RN73R1ETTP1102F50
HK JDW NO:
430-RN73R1ETTP1102F50
Datasheet:
RN73R1ETTP1102F50
Description:
RN73R Series, Thin Film, 11kOhm, 0.063W 1/16W, ±1%, -55°C~155°C
Quantity:
In Stock : 9262
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
RN73R1ETTP1102F50
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    11kOhm
  • Power (Watts)
    0.063W 1/16W
  • Height Seated (Max)
    0.016 0.40mm