  • RN73R1ETTP2132F25
RN73R1ETTP2132F25
advertisement
Manufacturer No:
RN73R1ETTP2132F25
HK JDW NO:
430-RN73R1ETTP2132F25
Datasheet:
RN73R1ETTP2132F25
Description:
Quantity:
In Stock : 10112
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
RN73R1ETTP2132F25
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±25ppm/°C
  • Resistance
    21.3kOhm
  • Power (Watts)
    0.063W 1/16W
  • Height Seated (Max)
    0.016 0.40mm