  • RNC50J1932BRRE5
RNC50J1932BRRE5
advertisement
Manufacturer No:
RNC50J1932BRRE5
HK JDW NO:
873-RNC50J1932BRRE5
Description:
19.3kOhms, 0.1W 1/10W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RNC50J1932BRRE5
  • Factory Lead Time
    36 Weeks
  • Operating Temperature
    -65°C~175°C
  • Size / Dimension
    0.070Diax0.150L 1.78mmx3.81mm
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperature Coefficient
    ±25ppm/°C
  • Resistance
    19.3kOhms
  • Power (Watts)
    0.1W 1/10W
  • Failure Rate
    R (0.01%)