  • RNC70K1003FRR64
RNC70K1003FRR64
advertisement
Manufacturer No:
RNC70K1003FRR64
HK JDW NO:
873-RNC70K1003FRR64
Description:
100kOhm, 0.75W 3/4W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RNC70K1003FRR64
  • Factory Lead Time
    32 Weeks
  • Operating Temperature
    -65°C~175°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.180Diax0.562L 4.57mmx14.27mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    100kOhm
  • Power (Watts)
    0.75W 3/4W
  • Failure Rate
    R (0.01%)