  • RNC90Y22K000BP
RNC90Y22K000BP
advertisement
Manufacturer No:
RNC90Y22K000BP
HK JDW NO:
4833-RNC90Y22K000BP
Description:
Through Hole 22kOhm, Metal Foil,
Step5Bar-code shipping tag
RNC90Y22K000BP
  • Tolerance
    0.1%
  • Termination
    Radial
  • Resistance
    22kOhm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Metal Foil
  • Depth
    2.67mm
  • Military Standard
    MIL-PRF-55182
  • Lead Pitch
    3.81mm
  • Height
    8.28mm
  • Length
    7.62mm