  • RNC90Y28K000FR
RNC90Y28K000FR
advertisement
Manufacturer No:
RNC90Y28K000FR
HK JDW NO:
4833-RNC90Y28K000FR
Description:
Through Hole 28kOhm, Metal Foil,
Step5Bar-code shipping tag
RNC90Y28K000FR
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    28kOhm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Height
    8.28mm
  • Length
    7.62mm