  • RNC90Y3K0100FR
RNC90Y3K0100FR
advertisement
Manufacturer No:
RNC90Y3K0100FR
HK JDW NO:
4833-RNC90Y3K0100FR
Description:
Through Hole 3.01kOhm, Metal Foil,
Step5Bar-code shipping tag
RNC90Y3K0100FR
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    3.01kOhm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Height
    8.28mm
  • Length
    7.62mm