  • RNR55C3302FSM76
RNR55C3302FSM76
advertisement
Manufacturer No:
RNR55C3302FSM76
HK JDW NO:
866-RNR55C3302FSM76
Description:
33kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55C3302FSM76
  • Resistance
    33kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm