  • RNR55C4221DSM76
RNR55C4221DSM76
advertisement
Manufacturer No:
RNR55C4221DSM76
HK JDW NO:
866-RNR55C4221DSM76
Description:
Through Hole 4.22kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55C4221DSM76
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    4.22kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm
  • Diameter
    2.77mm
  • Length
    9.63mm