  • RNR55E12R0BMBSL
RNR55E12R0BMBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E12R0BMBSL
HK JDW NO:
866-RNR55E12R0BMBSL
Description:
12Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E12R0BMBSL
  • Resistance
    12Ohm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm