  • RNR55E1433BSBSL
RNR55E1433BSBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E1433BSBSL
HK JDW NO:
866-RNR55E1433BSBSL
Package:
Datasheet:
Description:
1.43kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E1433BSBSL
  • Resistance
    1.43kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm