  • RNR55E1450DSBSL
RNR55E1450DSBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E1450DSBSL
HK JDW NO:
866-RNR55E1450DSBSL
Package:
Datasheet:
Description:
1.45kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E1450DSBSL
  • Resistance
    1.45kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm