  • RNR55E15R0BRRSL
RNR55E15R0BRRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E15R0BRRSL
HK JDW NO:
866-RNR55E15R0BRRSL
Package:
Datasheet:
Description:
15Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E15R0BRRSL
  • Resistance
    15Ohm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm