  • RNR55E1780FSBSL65
RNR55E1780FSBSL65
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E1780FSBSL65
HK JDW NO:
866-RNR55E1780FSBSL65
Description:
1.78kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E1780FSBSL65
  • Resistance
    1.78kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm