  • RNR55E2262FRRSL65
RNR55E2262FRRSL65
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E2262FRRSL65
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RNR55E2262FRRSL65
Package:
Datasheet:
Description:
2.26kOhm,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E2262FRRSL65
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Resistance
    2.26kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm