  • RNR55E2612FRRSL65
RNR55E2612FRRSL65
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E2612FRRSL65
HK JDW NO:
866-RNR55E2612FRRSL65
Description:
2.61kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E2612FRRSL65
  • Resistance
    2.61kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm