  • RNR55E2672FSRSL
RNR55E2672FSRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E2672FSRSL
HK JDW NO:
866-RNR55E2672FSRSL
Description:
2.67kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E2672FSRSL
  • Resistance
    2.67kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm