  • RNR55E26R1FMBSL65
RNR55E26R1FMBSL65
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E26R1FMBSL65
HK JDW NO:
866-RNR55E26R1FMBSL65
Description:
26.1Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E26R1FMBSL65
  • Resistance
    26.1Ohm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm