  • RNR55E30R1FSBSL65
RNR55E30R1FSBSL65
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E30R1FSBSL65
HK JDW NO:
866-RNR55E30R1FSBSL65
Description:
30.1Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E30R1FSBSL65
  • Resistance
    30.1Ohm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm