  • RNR55E3160BMBSL
RNR55E3160BMBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E3160BMBSL
HK JDW NO:
866-RNR55E3160BMBSL
Package:
Datasheet:
RNR55E3160BMBSL
Description:
3.16kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E3160BMBSL
  • Resistance
    3.16kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm