  • RNR55E3482DSBSL65
RNR55E3482DSBSL65
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E3482DSBSL65
HK JDW NO:
866-RNR55E3482DSBSL65
Description:
3.48kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E3482DSBSL65
  • Resistance
    3.48kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm