  • RNR55E3743FMBSL65
RNR55E3743FMBSL65
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E3743FMBSL65
HK JDW NO:
866-RNR55E3743FMBSL65
Package:
Datasheet:
Description:
3.74kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E3743FMBSL65
  • Resistance
    3.74kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm