  • RNR55E4122FRBSL65
RNR55E4122FRBSL65
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E4122FRBSL65
HK JDW NO:
866-RNR55E4122FRBSL65
Package:
Datasheet:
Description:
4.12kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E4122FRBSL65
  • Resistance
    4.12kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm