  • RNR55E4993FMRSL
RNR55E4993FMRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E4993FMRSL
HK JDW NO:
866-RNR55E4993FMRSL
Description:
4.99kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E4993FMRSL
  • Resistance
    4.99kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm