  • RNR55E5491FPRSL
RNR55E5491FPRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E5491FPRSL
HK JDW NO:
866-RNR55E5491FPRSL
Package:
Datasheet:
RNR55E5491FPRSL
Description:
5.49kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E5491FPRSL
  • Resistance
    5.49kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm