  • RNR55E6263DSM7665
RNR55E6263DSM7665
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E6263DSM7665
HK JDW NO:
866-RNR55E6263DSM7665
Package:
Conformal
Datasheet:
Description:
Through Hole 626kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E6263DSM7665
    Select All
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Conformal
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    626kOhm
  • Composition
    Metal Film
  • Power Rating
    125mW
  • Military Standard
    MIL-PRF-55182
  • Lead Length
    38.1mm
  • Diameter
    2.77mm
  • Length
    9.63mm