  • RNR55E6573DSBSL
RNR55E6573DSBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E6573DSBSL
HK JDW NO:
866-RNR55E6573DSBSL
Description:
6.57kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E6573DSBSL
  • Resistance
    6.57kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm