  • RNR55E68R1FMRSL
RNR55E68R1FMRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E68R1FMRSL
HK JDW NO:
866-RNR55E68R1FMRSL
Package:
Datasheet:
RNR55E68R1FMRSL
Description:
68.1Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E68R1FMRSL
  • Resistance
    68.1Ohm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm