  • RNR55E8872BPBSL
RNR55E8872BPBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E8872BPBSL
HK JDW NO:
866-RNR55E8872BPBSL
Package:
Datasheet:
RNR55E8872BPBSL
Description:
8.87kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E8872BPBSL
  • Resistance
    8.87kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm