  • RNR55E9332BSM76
RNR55E9332BSM76
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E9332BSM76
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RNR55E9332BSM76
Package:
Datasheet:
Description:
9.332kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E9332BSM76
  • Resistance
    9.332kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm