  • RNR55E9762FRRSL
RNR55E9762FRRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E9762FRRSL
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RNR55E9762FRRSL
Package:
Datasheet:
RNR55E9762FRRSL
Description:
9.76kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E9762FRRSL
  • Resistance
    9.76kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm